KURUMSAL

RAM Ölçü ve Kontrol Sistemleri Dış Ticaret Limited Şirketi, 2000 yılında kurulmuş olup kurulduğundan bu zamana kadar, gerek özel sektör gerekse kamu sektöründe üretim ve Ar-Ge faaliyetlerinde bulunan firmalar ile Eğitim ve Araştırma Kurumlarının test ve ölçüm cihazları ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Bir çok sektörde ;

  • Üretim,
  • Kalite kontrol,
  • Ar-Ge,
  • Teknik bakım,
  • Çevre,
  • İş Güvenliği,
  • Kalibrasyon ve Validasyon,


ile ilgili çok farklı amaçlarına uygun sistemler ve problemlere çözümler sunmaktayız.

Türkiye Yetkili Temsilciliği\'ni yaptığımız markalar ve ürünler, çok çeşitli fiziksel ve kimyasal parametrelerin ölçülmesi, izlenmesi ve kayıt edilmesinde kullanılan, en son teknolojik yeniliklere uygun ve Dünya'da kendi alanında lider konumda bulunan üretici firmaların ürünleridir. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin montaj, servis ve kalibrasyon hizmetlerini de tecrübeli ve güvenilir kadromuzla desteklemekteyiz.

RAM Ölçü ve Kontrol Sistemleri

Kurulduğumuz 2000 yılından itibaren, hep daha iyisini en iyi hizmet çerçevesinde ve dürüst hizmet anlayışıyla sunmaya çalışmak ve bunları yaparken sizlere en yeni teknoloji ürünleri, en rekabetçi fiyatlar ile temin etmek daima birinci hedefimiz olmuştur. Günümüzün rekabetçi iş ortamında, en iyi fiyatın yeterli olmadığı, en iyi satış sonrası hizmetin de siz kaliteyi arayan müşterilerimizin karar vermesinde, en öncelikli unsurlardan biri olduğunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamaktayız.Temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünlerinin resmi internet satış sayfası olan www.ramolcu.com 'dan kolaylıkla istediğiniz ürünlerin teknik özellikleri,datasheetlerini görebilirsiniz.Ayrıca internet satışımızdan kampanyalı fiyatlardan yararlana bilirsiniz.

Bugünlere gelmemizde en büyük pay sahibi olan siz değerli müşterilerimize ve bizden desteğini esirgemeyen tedarikçilerimize teşekkürü borç biliriz.

Hep birlikte daha nice yıllar geçirmek dileğiyle.

Saygılarımla,

Gökmen Gürtunca
Genel Müdür

 

kurumsal
kurumsal
kurumsal